Program albrechtických mužstev na tento týden

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. A mužstvo zajíždí v sobotu k utkání do Hrabové. Starší žáci se představí v neděli na hřišti týmů TJ Sokol Dolní Lutyně. Mladší žáky čeká domácí utkání se Slovanem Havířov. Starší přípravku čeká ve čtvrtek utkání na hřišti týmů FK Bospor Bohumín. Mladší přípravka se v sobotu představí na turnaji ve Slovenské Zašové, poté v pondělí v prvním jarním turnaji v rámci Okresní soutěže v Horních Bludovících a následně se mladší přípravka představí v úterý 1. května na turnaji v Hlučíně. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Sobota 28. dubna 16:30 (Hrabová): TJ Sokol Hrabová – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 29. dubna 14:45 (Dolní Lutyně): TJ Sokol Dolní Lutyně – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 28. dubna 10:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Slovan Havířov

Čtvrtek 26. dubna 16:30 (FA Pavla Srníčka Bohumín): FK Bospor Bohumín – FK Baník Albrechtice (Starší přípravka)