To byla kanonáda! Baník Albrechtice – TJ Vendryně 6:0

Minulý zápas je zapomenut! Albrechtičtí v nedělním odpoledni vstřelili na domácí půdě šest branek. Výhru režíroval především útočník Antonín Chumchal, který se trefil celkem pětkrát, v prvním poločase dvakrát a ve druhém poločase třikrát. Zbývající jednu trefu Baníku vstřelil Tomáš Izaiáš. Baník tak doma zaslouženě porazil vysokým výsledkem tým TJ Vendryně 6:0.

Baník Albrechtice – TJ Vendryně 6:0 (2:0)

Branky: 7., 12., 53. (z pok. kopu), 88. a 90. Chumchal Antonín, 69. Izaiáš Tomáš, ŽK: 23. Jochymek Jan, Rozhodčí: Krištof Adam – Přeček Dušan, Dytková Šárka, Počet diváků: 150

Baník Albrechtice: Stach – Kulhánek, Korzeniowski), Hovůrka (74. Goj), Vagner (16. Pařík) – Dorozlo – Žyla D., Kociolek Jakub, Izaiáš – Chumchal, Kociolek Jan (46. Lojek). Trenér: Goj Jaroslav

TJ Vendryně: Kolarczyk – Szymczyk (89. Hulboj Bohdan), Fojcik, Jochymek, Kuczynski – Wawrzeczka (67. Ťupa), Divina (67. Sikora D.), Hulboj M., Pilch – Guznar, Neuman (74. Kiedroň). Trenér:  Martynek David