Mládež Baníku

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. Mužstvo mužů se představí na domácí půdě, když se střetne s týmem TJ Vendryně. Starší žáky čeká v neděli domácí souboj s mužstvem TJ Petřvald u Karviné. Mladší žáci se v sobotu střetnou doma s týmem TJ Havířov – Dolní Datyně. Starší přípravku čeká ve čtvrtek domácí utkání se Slovanem Havířov. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 22. dubna 16:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Muži A) – TJ Vendryně

Neděle 22. dubna 14:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší žáci) – TJ Petřvald u Karviné

Sobota 21. dubna 10:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – TJ Havířov-Dolní Datyně

Čtvrtek 19. dubna 16:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – TJ Slovan Havířov