Sympatický výkon na body nestačil, Dolní Datyně – Baník Albrechtice 2:1

Sobotní 19. kolo zavlálo hráče Albrechtického Baníku na hřišti silného protivníka a největšího favorita na postup do vyšší soutěže – TJ Havířov-Dolní Datyně. Nutno podotknout, že domácí favorit to neměl jednoduché v tomto střetnutí a strachoval se o výsledek až do závěrečného hvizdu. Ale vítězství 2:1 ubránil. Albrechtičtí se prosadili zásluhou Tomáše Izaiáše, který otevřel skóre utkání v 16. minutě. Za domácí se prosadil ve 45. minutě Gistinger a v 80. minutě Rozsíval. Baníkovci tak v těžkém utkání těsně prohráli výsledkem 2:1.

TJ Havířov-Dolní Datyně – Baník Albrechtice 2:1 (1:1)

Branky: 45. Gistinger Tomáš, 80. Rozsíval Kamil – 16. Izaiáš Tomáš, ŽK: 72. Gistinger Tomáš, 90. Dostál Lukáš – 73. Pařík Marek, 87. Vagner Lukáš, Rozhodčí: Podracký Pavel – Adamec Jiří, Poledník Radek, Počet diváků: 150

TJ Havířov – Dolní Datyně: Vasilko – Neuman (46. Kučera), Tomašák, Dostál, Pištěk (64. Kaduch) – Rozsíval (88. Masopust), Gistinger, Dolák, Stebel – Baláž (74. Kodenko), Marek (87. Vandriak). Trenér: Menoušek Zdeněk

Baník Albrechtice: Stach – Kulhánek, Věčorek (9. Korzeniowski), Hovůrka, Pařík (75. Kociolek Jan) – Dorozlo – Žyla D., Kociolek Jakub (82. Goj), Vagner, Izaiáš (68. Pasz) – Chumchal. Trenér: Goj Jaroslav