Ve třetím přípravném utkání porážka výsledkem 4:3

A tým Baníku odehrál v neděli 11. února v rámci zimní přípravy další přípravné utkání, kdy se představil podruhé mimo svoje hřiště, a to na umělé trávě v Českém Těšíně, kde se A mužstvo Albrechtic střetlo se slovenským týmem ŠK Čierne. Tým Jaroslava Goje v hodně oslabené sestavě prohrál 4:3, když byl poločasový stav 2:2. Naše mužstvo v oslabené sestavě se sice snažilo a vydrželo fyzicky celý zápas, ale na lepší výsledek tentokrát nedosáhlo, i když ve druhém poločase zahodilo několik velkých brankových možnosti, které neproměnilo. Dvě branky Baníku zaznamenal Jaroslav Goj a jednu Jakub Kociolek

ŠK Čierne – FK Baník Albrechtice 4:3 (2:2)

Branky Baníku: Goj Jaroslav 2, Kociolek Jakub

Další přípravný zápas čeká na fotbalisty Baníku v sobotu 17. února, kdy se představí na domácí umělé trávě, kde čeká A tým Baníku od 10.00 hodin tým TJ Depos Horní Suchá.