Single Blog Title

This is a single blog caption
gabrhel_vojtech2

Na slovíčko s Vojtou Gabrhelem

Máme zde první dík seriálu „Na slovíčko“ . V tomto seriálu budou zpovídáni hráči žákovských kategorií a vy si zde můžete přečíst první rozhovor s Vojtou Gabrhelem z kategorie starších žáků. Co na sebe prozradil? Jak mu jde fotbal? Je zamilovaný? Ke komu vzhlíří? Na to vše, a ještě na mnohem více nám Vojta odpovědel.

Přídané další otázky můžete psát do komentůřu pod příspěvek a Vojta vám určitě rád odpoví 🙂

1. Ahoj v krátkosti se nám představ a trošku uveď.

Jmenuji se Vojta Gabrhel.Je mi 14 let a hrají fotbal ve starších žákách v Albrechticích.

2. Jak dlouho už hraješ fotbal? A kde by jsi viděl svůj fotbalový cíl?

Fotbal hraji už od starší přípravky, takže cca 7 let. A já fotbalový cíl nemám.

3. Kterými kategoriemi si v baníku prošel? A na kterou vzpomínáš nejraději?

Prošel jsem všemi kategoriemi od starší přípravky do starších žáků, a nejraději vzpomínám na starší přípravku, kdy nás trénoval pán trenér František Kobza.

4. Jaké svou tvé koníčky a ostatní zájmy? Jak trávíš čas mimo fotbal?

Moje koníčky jsou hraní si s yoyem a hraní počítačových her.

5. Upřesni své postavení v klubu FK Baník Albrechtice. A čeho by jsi chtěl v klubu dosáhnout?

Tak jsem kapitán mužstva a hraju na středu zálohy. Ve svém klubu chci dosáhnout výher, a aby měli ostatní spoluhráči na svém účtu góly.

6. Pověs nám, jak to vypadá u vás v kabině. Jak si navzájem sedíte se spoluhráči a trenéry?

V kabině máme nové vymalováno a většinou je tam před zápasem sranda. Máme určenou každý týden jinou službu. Se spoluhráči si sedíme všichni. Nejsou moc žádné problémy a trenéři jsou někdy na nás rozlobeni.

7. A co sezóna? Jak zatím probíhá? Spokojen / nespokojen?

Jsem se sezónou spokojen.

8. Co říkáš na Vaše fanoušky?

Na zápasy chodi málo fanoušků, ale stejně je to pecka.

9. Zázemí je v Baníku na skvělé úrovni souhlasíš? Co ti případně v areálu chybí? Nebo co, bys uvítal za změny?

V areálu je všechno dobře jen bych udělal nějaké světla na obou hřištích.

10. Nedávno vznikly nové webové stránky Baníku. Co na ně říkáš?

Design je super a je přehlednější. Jsou lepší než ty minulé.

11. Zanedlouho vás bude čekat zimní příprava. Málo kdo, ji má rád. Jak je to s tebou?

Já jsem spokojen protože mi to je jedno.

12. Jaké jsou tvé nejbližší fotbalové cíle?

Já cíle nemám.

13. A co holky? Máš – nemáš? Prozraď něco. A zvládl by jsi to dát dokupy s fotbalem?

Žádnou holku nemám ani nechci a když přijdou nějaké hezké holky na fotbal tak mě moc nezajímají.

14. A co online hry? Trávíš u nich hodně času?

Když nejsou rodiče doma, tak více než normálně.

15. A poslední otázka. Co bys vzkázal klubu, čtenářům, ostatním a fanouškům?

Tak doufám, že tuto novou sezónu příjde více fanoušků než minulou, a přeju Všem hodně štěstí do Nového roku.

Tak teď ještě rychlodatzník:

Oblíbené jídlo? – Kebab a pizza.

Oblíbené pití? – Zelený čaj, mirinda, kofola.

Oblíbená domácí práce? – Vysávání.

Oblíbený fotbalový tým? – MFK Karviná

Kdo je tvůj fotbalový vzor?Sean Garnier a Neymar

Máš raději léto nebo zimu? – Léto

Tak a teď už poslední věc. Koho určíš jako dalšího na rozhovor z kategorie starších žáků?

David Grabowski. Prostě se mi tak vybavil.

Fajn díky za rozhovor a přeji mnoho fotbalových úspěchů.

Také děkuji.