Baník se rozloučil s domácím publikem vítězně, porazil Staré Město 2:1

Baník se rozloučil s domácím publikem v roce 2017 vítězně. V dohrávce 1. kola porazil čtvrtý tým tabulky 1. SC Staré Město těsným výsledkem 2:1. Skóre utkání otevřel ve 41. minutě domácí Tomáš Izaiáš. Hosté srovnali v 79. minutě zásluhou Jana Prudkého, ovšem Baníku vrátil v 83. minutě vedení Antonín Chumchal a zajistil tak svému týmů velmi cenné a důležité tři body za vítězství 2:1 v posledním domácím podzimním mistrovském utkání v roce 2017.

Baník Albrechtice – 1. SC Staré Město 2:1 (1:0)

Branky: 41. Izaiáš Tomáš, 83. Chumchal Antonín – 79. Prudký Jan, ŽK: 68. Wojtyna Tomáš, 74. Čoček Ondřej, 75. Korzeniowski Marek, 83. Chumchal Antonín – 67. Němec Tomáš, Rozhodčí: Kolarský Michal – Podracký Pavel, Adamec Jiří, Počet diváků: 100
Baník Albrechtice: Stach – Korzeniowski, Věčorek A., Vagner, Čoček – Žyla D., Čižmář (46. Kulhánek), Wojtyna, Izaiáš – Lojek (76. Goj), Chumchal. Trenér: Goj Jaroslav
1.SC Staré Město: Hill – Smilowski, Sušovský, Němec T., Kmošťák (79. Střalka A.) – Rudel, Němec Petr ml., Prudký, Glembek (60. Sládeček R.) – Slota (79. Birčák Ja.), Štěrba. Trenér: Němec Petr st.