Program albrechtických mužstev na tento týden

Program albrechtických mužstev
mic

Program albrechtických mužstev na tento týden

Přinášíme tradiční přehled utkání našich týmů na tento týden. Příznivci albrechtického fotbalu budou mít na tento týden opět z čeho vybírat. A mužstvo zajíždí v neděli k utkání do Bystřice. Starší žáci se představí v prvním venkovním mistrovském utkání nové sezóny, kdy zajíždějí na hřiště týmů TJ Sokol Věřňovice. Mladší žáky čeká první domácí mistrovské utkání v nové sezóně proti Bosporu Bohumín B. Starší přípravku čeká první mistrovské utkání v nové sezóně, a to doma proti Petřvaldu u Karviné a poté v sobotu turnaj v Těrlicku pod názvem Den s Baníčky. Mladší přípravka si na úvod sezóny musí ještě počkat. Více se dozvíte v našem tradičním přehledu.

Neděle 3. září 16:30 (Bystřice): TJ Bystřice – FK Baník Albrechtice (Muži A)

Neděle 3. září 14:30 (Věřňovice): TJ Sokol Věřňovice – FK Baník Albrechtice (Starší žáci)

Sobota 2. září 10:30 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Mladší žáci) – FK Bospor Bohumín B

Čtvrtek 31. srpna 17:00 (Stadion FK Baník): FK Baník Albrechtice (Starší přípravka) – TJ Petřvald u Karviné