Pohled na letní přípravu A-mužstva

Již v neděli 13. srpna čeká na svěřence Jaroslava Goje první ostrý zápas. Bude se jednat o první kolo 1. A třídy skupiny B. V tomto článku se tak můžeme ohlédnout za letní přípravou, která už je de facto minulostí.

V pondělí 17. července zahájili Albrechtičtí přípravu na novou sezónu pod novým trenérem Jaroslavem Gojem. Hned na konci prvního týdne přišel na řadu zápas proti Horní Suché. Celkem albrechtičtí fotbalisté odehráli během přípravy šest zápasů. Třikrát vyhráli a třikrát prohráli. Za soupeře měli Baníkovci – dva z Krajského přeboru, jednoho z 1. A třídy, jednoho z 1. B třídy, jednoho z Okresního přeboru a jednoho z dorostenecké divize E. Celkové skóre? 27:25.

Střelci letní přípravy: (celkem 27 gólů)

8 – Kociolek Jan, 4 – Chumchal Antonín, 3 – Čižmář Filip, Edr Miroslav, Marcol Petr, 2 – Žyla Daniel, 1 – Izaiáš Tomáš, Wojtyna Tomáš, Hovůrka Jan, vlastní

Bilance: 3-3-0 27:25

Baník Albrechtice – TJ Depos Horní Suchá 6:3 (4:2)