Dalším soupeřem v přípravě budou Dětmarovice

V pořadí druhý přípravný zápas čeká na tým trenéra Jaroslava Goje. Po výhře s Horní Suchou přijde na řadu duel proti těžkému soupeři v letní přípravě, a to týmů SK Dětmarovice. Toto druhé přípravné utkání se hraje opět na domácím hřišti v areálu FK Baník již ve středu 26. července od 17.00 hodin.

Albrechtičtí fotbalisté zahájili letní přípravu 17. července v pondělí a v sobotu 22. července sehráli již první přípravné utkání, ve kterém na domácím hřišti vyhráli s týmem TJ Depos Horní Suchá, hrající 1. B třídu skupiny C výsledkem 6:3.

Druhý přípravný zápas Baníku začíná ve středu 26. července v 17.00 hodin v areálu FK Baník Albrechtice. Přijďte podpořit naše hráče a navštivte tak utkání FK Baník Albrechtice – SK Dětmarovice a uvidíte, jak se fotbalisté A mužstva připravují na novou sezónu.